Jmenuji se Martina Hanušová a pocházím z Trutnova, kde jsem se již od útlého dětství věnovala sportu (plavání, gymnastika, basketbal, tanec, atd). Díky plaveckým sportovním úspěchům jsem mohla od 7. třídy navštěvovat Sportovní školu a později i Sportovní gymnázium v Pardubicích. Během studií na Sportovním gymnáziu jsem strávila rok ve Virginii v USA, kde jsem navštěvovala střední školu Albemarle High School a nadále se věnovala plavání. Tento pobyt a zkušenosti z něj určily můj další směr a tak k mému dalšímu zájmu, kromě sportu, přibyla angličtina. Po maturitě a absolvování pomaturitního studia anglického jazyka při obchodní akademii v Pardubicích, zakončené státní jazykovou zkouškou, jsem začala se studiem na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy Praze, obor anglický jazyk / tělesná výchova. Během studií jsem dvakrát strávila tři měsíce jako "Activity director" v USA v BTL kempu, kde jsem organizovala aktivity pro děti i dospělé.

Po úspěšném dokončení VŠ jsem vyučovala angličtinu pro jazykovou agenturu Channel Crossings a předcvičovala aerobik. Výuce AJ i předcvičování aerobiku jsem se věnovala i několik dalších let, během nichž se mi narodily dvě dcery. V roce 2009 jsem absolvovala první školení Zumba Fitness a od té doby se Zumba stala součástí mého života. Postupně jsem absolvovala Zumbatomic, Zumba Gold, Zumba toning, Aqua Zumba školení, začala jezdit na cvičební víkendy s CK Lenka a s CK Capro, společně s kolegyněmi pořádala velké Zumba akce a "protančila" se tak ke spoustě úžasných lidí a kamarádů.

Počátkem roku 2013 jsem se stala instruktorkou pohybové metody Pilates (level I.+II., MAT I-III) a Ron Fletcher Towel work. Školení jsme absolvovala u skvělé Renaty Sabongui, která mi předala spoustu cenných rad a zkušeností v oblasti Pilates. Pilates jsem si nadále rozšířila o Overball specializační diplom pro instruktory Pilates a body and mind.

Po celá léta předcvičování se mi v hlavě rodila myšlenka na vlastní studio, které jsem v únoru 2013 otevřela v Praze 5 Košířích. Move Studio 123 nabízí dětem i dospělým prostor, kde mohou trávit svůj volný čas, věnovat se pohybovým i nepohybovým aktivitám. Kromě vedení studia, organizace aktivit pro děti i dospělé, organizace příměstských táborů, jsem se i nadále věnovala Zumbě, Pilates a výuce AJ.

Po necelých 4 letech úspěšného fungování studia zavál osud mou rodinu mimo Prahu na klidný venkov.  Move Studio 123 převzala má kamarádka a kolegyně Helena Flajzarová a já se do studia s radostí vracela každý čtvrtek na lekce Zumby a Pilates:))) Nyní se můžeme potkat na pravidelných lekcích Zumby, Pilates či AJ v okolí Pardubic a na víkendových či týdenních pobytech se cvičením.